O nás

Pohřební služba odry

Jsme tady, abychom Vám pomohli…

Naše pohřební služba Chair. Libor Smetana s.r.o. působí v Odrách pro občany měst Fulnek, Odry a všechny obce v jejich širokém okolí již od roku 1991, tedy 30 let. Snad každý se již v životě setkal s tím, že ho opustil blízký člověk. A v tuto chvíli jsme tady pro Vás připraveni být Vám nápomocni s organizací posledního rozloučení.

Firma sídlí v Odrách na ulici Kopečná 178/1, kde je pro Vás otevřena kancelář denně od 8 do 14 hodin a pak samozřejmě individuálně po telefonické dohodě. Není problém domluvit si schůzku po pracovní době nebo kdykoliv o víkendu, ve svátek – jak to situace vyžaduje. Máme 2 pohřební vozy a dostatek zaměstnanců na to, abychom Vám mohli zaručit kdykoliv převoz zesnulého z domu, výkop hrobu, nosiče rakve a věnců při pohřbech do země.

Máme k dispozici kapli v Odrách pro občanské i církevní obřady. Naše firma má od roku 1997 v pronájmu smuteční síň ve Fulneku, kde probíhají smuteční rozloučení a kde máme vybudováno vlastní chladící i mrazící zařízení.

Velmi často lidé nemají se zařizováním pohřbu zkušenost, mají strach, že něco zapomenou zařídit. Chceme, abyste věděli, že pro Vás zařídíme opravdu VŠE. Smuteční oznámení si odnesete ihned při vyřízení pohřbu. Zajistíme pro Vás pronájem kterékoliv smuteční síně, obřad v kostele nebo v kapli. Zajistíme kněze nebo smuteční řečnici, smuteční vazbu, výkop hrobu, dechovou hudbu, varhaníka a zpěvačky, nosiče rakve a věnců, průvod pohřebním vozidlem, fotografii nebo videoštít, reprodukovanou hudbu a videoprojekci. Zajistíme za Vás také vyřízení úmrtního listu a vystavíme potvrzení o účasti na pohřbu pro zaměstnavatele.

Pozůstalí ve chvíli, kdy je někdo blízký opustí, cítí nejenom bolest, ale potřebují v tu chvíli cítit jistotu, že tu je někdo, o koho se mohou opřít a kdo jim v tu chvíli pomůže. Všichni v naší firmě se opravdu snažíme, aby tu jistotu cítili v nás. Snažíme se jim vše potřebné vysvětlit, poradit, uklidnit je, že vše proběhne v pořádku a vyjít jim maximálně vstříc a splnit i jakkoliv zvláštní a neobvyklý požadavek. Snažíme se být empatičtí a citliví jak při převozech z domu, tak při vyřizování pohřbu v kanceláři a nakonec i při smutečních obřadech. Jen tak svým klientům můžeme oplatit jejich důvěru, že se obrátili na nás.

Věřte, že naše povolání bereme spíš jako poslání – jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu…kdykoliv se na nás můžete obrátit, třeba jen s žádostí o radu, co dělat, když vám někdo blízký zemře. V případě úmrtí doma jsme připraveni přijet kdykoliv – ve dne, v noci, o víkendu. Proto vám nabízíme také  sjednání pohřbu po telefonu nebo u vás doma bez starostí někam jezdit. Dojedeme my za vámi a vyřídíme vše potřebné. 

   

 Jsme členy Sdružení pohřebnictví ČR – www.pohrebnictvi.cz